OTDK sikerek a Közgazdaságtudományi szekcióban

Utolsó módosítás: 2019. május 01.

Eredményesen szerepeltek az Eszterházy Károly Egyetem Gyöngyösi Károly Róbert Campusának hallgatói az Országos Tudományos Diákköri Konferencia Közgazdasági szekciójában.

Pécs adott otthont 2019. április 11-13. között a XXXIV. Országos Tudományos Diákköri Konferencia Közgazdaságtudományi szekciójának. A gyöngyösi campus intézményi fordulójáról hatan jutottak tovább az országos megmérettetésre. Közülük ketten is díjazásban részesültek.

Unghváry Tamás: "Márkák harca a mobilpiacon" című pályamunkájával országos III. helyezést ért el.

Felkészítő tanárai: Dr. Csernák József adjunktus és Dr. Taralik Krisztina egyetemi docens

Veréb Henrietta: "Generációs különbségek a munkaerő-piacon" című dolgozatával pedig Különdíjban részesült.
Felkészítő tanárai: Dr. Domán Szilvia főiskolai docens és Dr. Herneczky Andrea főiskolai docens

Szívből gratulálunk az elért eredményekhez!