Osztálykirándulás a Károly Róbert Campuson

Utolsó módosítás: 2019. október 25.

2019. október 24-én a délelőtti órákban az Eszterházy Károly Egyetem Gyöngyösi Károly Róbert Campusán tettek látogatást a gyöngyösi Kálváriaparti Általános Iskola 4. b osztályos tanulói, akiket két lelkes pedagógus is elkísért Sulyokné Prokai Edina és Hallgatné Sőregi Stefánia személyében.

A kis diákok megismerkedtek a campus könyvtárával, és közben megsimogatták a Gömböcöt is.

Dr. Pántya Róbert a Robotikaszakkör keretében épített robotokról mesélt melyeket ki is próbálhatták az érdeklődő diákok.

A továbbiakban a program a Pénzügyesek Klubja törzshelyén a "Tőzsde teremben" folytatódott, ahol Dr. Baranyi Aranka és Dr. Csernák József a bankjegyek világába kalauzolta a fiatal érdeklődők csapatát.

Dr. Domán Szilvia tanárnő gumicukor teszt segítségével tesztelte a kis diákok édesség iránti érdeklődését és véleményét. A programsorozatot végül a külföldi diákok által lebonyolított játék zárta.