Nemzetközi környezet Gyöngyösön

Utolsó módosítás: 2018. június 02.

Több nemzetközi ösztöndíj keretein belül tanulnak Gyöngyösön a hallgatók, számuk évről évre nő. Közel 30 országból érkeztek egyetemünkre, hogy a lehető legjobban elsajátítsák a gazdaság-, és agrártudomány alapjait, hogy hasznosítani tudják a megszerzett tudást a jövőben.

A hallgatók, amikor tehetik, előszeretettel látogatják a Mátrát illetve fővárosunkat, Budapestet. Gyöngyös kiváló megközelíthetősége zökkenőmentes közlekedést biztosít a hallgatók számára, amikor szervezett vagy önálló programokon vesznek részt. Rendszeresen szervezünk számukra kulturális programokat, városnézést, hogy bepillantást nyerjenek Magyarország világörökségi helyszíneibe, gazdag kultúránkba.

Fontosnak tartjuk, hogy a kiváló lakhatási környezetet is kiemeljük, hiszen jól felszerelt kollégiumi szobák biztosítják a helyet a tanuláshoz és a mindennapi élethez.
A film is kifejezi, hogy mennyire építő és segítőkész környezetben élnek a hallgatók, alkalmazkodva egymás kultúrájához.

Forrás:
Nemzetközi koordinàtorok: Póka Dóra, Kissnè Fajcsàk Dorina, Balog Vivien ESN mentor