Cím: H-3300 Eger, Eszterházy tér 1.; Postacím: 3301 Eger, Pf.: 43.; Tel.: +36 36 / 520 400

Department of Management

Utolsó módosítás: 2020. március 24.

Colleagues

Dr. Krisztina, Taralik 
Head of the Department, associate professor

Phone: +36(37)518-445
e-mail: taralik.krisztina@uni-eszterhazy.hu 
Publications
Curriculum Vitae Letölthető dokumentum




Dr. Norbert Bozsik 
professor

Phone: +36(37)518-424
e-mail: bozsik.norbert@uni-eszterhazy.hu 
Publications
Curriculum Vitae Letölthető dokumentum



Dr. Alma Demszky 
associate professor

Phone: +36(37)518-246
e-mail: demszky.alma@uni-eszterhazy.hu 
Publications
Curriculum Vitae Letölthető dokumentum

 

 

Dr. László Dinya
professor emeritus
Phone: +36(37)518-355
e-mail: dinya.laszlo@uni-eszterhazy.hu 
 

 

Zsolt Dupcsák 
teacher

Phone: +36(37)518-277
e-mail: dupcsak.zsolt@uni-eszterhazy.hu 
Publications
Curriculum Vitae Letölthető dokumentum


Dr. Tamás Erdélyi
associate professor

Phone: +36(37)518-432
e-mail: erdelyi.tamas@uni-eszterhazy.hu 
Publications
Curriculum Vitae Letölthető dokumentum


Noémi Fiser 
senior lecturer

Phone: +36(37)518-262
e-mail: fiser.noemi@uni-eszterhazy.hu 
Publications
Curriculum Vitae Letölthető dokumentum


Dr. Andrea Herneczky
associate professor

Phone: +36(37)518-419
e-mail: herneczky.andrea@uni-eszterhazy.hu 
Publications
Curriculum Vitae 


Dr. István Réthy
professor

Phone: +36(37)518-386
e-mail: rethy.istvan@uni-eszterhazy.hu 
Publications
Curriculum Vitae Letölthető dokumentum



Dr. Zsolt Tégla
associate professor

Phone: +36(37)518-278
e-mail: tegla.zsolt@uni-eszterhazy.hu 
Publications
Curriculum Vitae Letölthető dokumentum


Dr. Zsolt
Kocsis
associate professor

Phone: +36(37)518-360
e-mail: kocsis.zsolt@uni-eszterhazy.hu 
Publications
Curriculum Vitae 


Dr. Csaba Latorcai 
professor


Phone: +36(37)518-316
e-mail: csaba.latorcai@freemail.hu      

Publications




Dr. Ervin Holló 
assistant lecturer

Phone: +36(37)518-144
e-mail: hollo.ervin@uni-eszterhazy.hu 
Publications
Curriculum Vitae Letölthető dokumentum


< Vissza